Thine - Responsive Modern HTML Template
Agencja Detektywistyczna ACER
  • Detektywi w Niemczech


Detektywi w Niemczech

 Detektywi w Niemczech

Jeśli mają Państwo trudną sytuajcę lub sprawę do rozwiązania na terenie Niemiec to najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z detektywami z Agencji Detektywistycznej ACER. Posiadamy na terenie Niemiec partnerskie profesjonalne biuro detektywistyczne działające na tamtejszym rynku od 1998roku. Detektywi z Niemiec rekrutują się z byłych funkcjonariuszy pionów Policji oraz innych służb niemieckich.Wykonują profesjonalnie zlecenia na terenie zarówno Niemiec jak i całej Europy.

Dlaczego warto zlecić wykonanie zadania poprzez Agencji Detektywistycznej ACER?

Zlecenia na tamtejszym rynku są wykonywane przez niemieckie biuro detektywistyczne posiadające do przedmiotowej działalności wszelkie niezbedne uprawnienia.Dlatego też klient z Polski dostaje po wykonaniu zlecenia na terenie Niemiec pisemny raport wykonany w jezyku niemieckim, który może być przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego na język polski. Taki raport zgodnie z prawem polskim można przedstawić w sądach jako dowód w postępowaniu. Jeśli zajdzie taka konieczność detektywi mogą również zeznawać przed sądami .Na terenie Niemiec możemy dla Klienta rekomendować kancelarie adwokackie, z którymi w przeszłości skutecznie współpracowaliśmy.

Cena zleceń na terenie Niemiec.

Wszystkie zlecenia na terenie Niemiec są płatne na podstawie wcześniej ustalonych warunków współpracy. Przed podpisaniem umowy klient zawsze pozna dokładną i pełną wycenę realizacji zlecenia na terenie Niemiec. Po przedstawieniu swojej sprawy detektywowi na terenie Polski zostaje opracowane zapytanie do biura partnerskiego w Niemczech. Następnie otrzymujemy ofertę cenową lub klika wariantów cenowych do wyboru przez klienta .

Wykonywaniem zleceń dla naszych klientów na terenie Niemiec zajęliśmy się  w roku 2011. Od tego czasu przeprowadziliśmy już setki sprawdzeń zarówno dla osób fizycznych jak i klientów biznesowych z Polski.

Sprawdzenia dokonywane przez detektywów z Niemiec w większości polegały na ustaleniach adresów zamieszkania osób , weryfikacji czy dana osoba jest tym za kogo się podaje,obserwacji pod kątem zdrad partnerskich podczas wyjazdów służbowych, wakacyjnych.Niemieccy detektywi wykonali na zlecenie klientów Agencji Detektywistycznej ACER również sprawdzenia dotyczące wiarygodności firm oraz wiele wywiadów gospodarczych.Ponadto przprowadzili przez lata kilkadziesiąt różnego typu sprawdzeń i innych ustaleń.

Wielokrotnie realizacja zleceń polega na pełnej współpracy detektywów z Polski i Niemiec. Niejednokrotnie detektywi z Polski udawali się na teren Niemiec gdzie przy wsparciu detektywów z Niemiec wykonywali na miejscu zlecenia .

W przypadku gdy posiadają Państwo sprawę do przeprowadzenia na terenie Niemiec zapraszamy do kontaktu z Agencją Detektywistyczną ACER. Po przekazaniu nam zapytania wykonamy kosztorys przeprowadzenia zlecenia na terenie Niemiec zupenie niezobowiązująco.

Nasze wypracowane doświadczenie i sprawdzone kontakty rozwiążą Państwa problem!

Wypracowaliśmy również dobre kontakty poza granicami UE.