Detektyw Bytom ujawnia zdradę męża

Detektyw Bytom ujawnia zdradę męża. Na początku października 2014 roku do naszego biura zgłosiła się nowa klientka z Bytomia. Detektyw Bytom na spotkaniu z klientką poprosił o przedstawienie sprawy. Klientka oświadczyła,że jest pewna niewierności męża i podejrzewa go iż prowadzi podwójne życie. Detektyw Bytom od żony na spotkaniu dowiedział się również o „innych  odkryciach” jakie poczyniła we własnym zakresie. Zdradzana żona ustaliła już kim jest kobieta z którą zdradza ją mąż,gdzie mieszka i czym się zajmuje ta kobieta. Detektyw Bytom na spotkaniu z klientką przedstawił sposób w jaki można zrealizować to zlecenie i od razu je wycenił. Żona zaakceptowała te warunki i po podpisaniu umowy Detektyw Bytom przystąpił do realizacji obserwacji niewiernego męża.

Detektyw Bytom  ujawnia zdradę męża

Po przyjęciu zlecenia detektyw przez okres dwóch tygodni prowadził czynności zmierzające do uzyskania dowodów winy męża. Detektyw Bytom kilkukrotnie „złapał” niewiernego męża na zdradzie w mieście Bytom. Jednak w tej sprawie drogi zawiodły detektywa z Bytomia aż do Szczyrku. W trakcie jednego z dni podczas prowadzenia czynności przez detektywa obserwowany niewierny mąż wraz z kochanką wyjechał do Szczyrku. Para zrobiła sobie wycieczkę w góry. Detektyw dyskretnie udał się za nimi i podczas tej wycieczki zdobył bardzo jednoznaczny materiał dowodowy. Materiał dowodowy wykonany przez detektywa z Bytomia w sposób niepozostawiający wątpliwości udowadniał zdradę męża. Po zakończeniu obserwacji Detektyw Bytom sporządził pisemne sprawozdanie i wraz z załącznikiem-  materiałem dowodowym  przekazał klientce.

Detektyw Bytom wezwany na rozprawę

W tej sprawie po kilku miesiącach detektyw został wezwany przez Sąd na rozprawę rozwodową w charakterze świadka. Na rozprawie sądowej detektyw zeznając w roli potwierdził fakty opisane w sprawozdaniu. Z informacji uzyskanych od zadowolonej  klientki detektyw ustalił,że Sąd uznał całkowitą winę za rozpad małżeństwa po stronie niewiernego męża.

Agencja Detektywistyczna Bytom

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża , żony , partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867  Zapraszamy do kontaktu

biuro detektywistyczne bytom

Agencja Detektywistyczna ACER