Detektyw Chorzów ujawnia zdradę

Detektyw Chorzów ujawnia zdradę. Do licencjonowanego detektywa Agencji Detektywistycznej ACER zgłosiła się mieszkanka miasta Chorzów. Na spotkaniu nowa klienta przedstawiła detektywowi jak wygląda jej sprawa. Sprawa przedstawiała się w taki sposób,że kilka dni wcześniej jej mąż wyprowadził się ze wspólnego miejsca zamieszkania. Po wyprowadzeniu się mąż oświadczył, że musi sobie w spokoju przemyśleć swoje dalsze życie i potrzeby. Powiedział również,że nie wie ile taka sytuacja będzie musiała trwać. Naturalnym pytaniem żony w rozmowie było czy mąż „kogoś ma” . Odpowiedź męża nie była zaskakująca – oczywiście,że nie ma żadnego romansu i nie zdradził swojej żony. Mąż nie chciał jednak żonie powiedzieć gdzie  wynajmuje mieszkanie. Według relacji żony bardzo mętnie tłumaczył swoje powody odmowy podania adresu gdzie obecnie będzie zamieszkiwał. Klientka chciała zlecić aby Detektyw Chorzów wykonał dwa ustalenia dla niej. Pierwsze zadanie detektywa miało polegać na ustaleniu adresu pobytu męża. Drugie zadanie detektywa to sprawdzenie czy mąż zamieszkuje sam w nowym mieszkaniu.

Detektyw Chorzów ujawnia zdradę

Po ustaleniu szczegółów zlecenia i podpisania umowy Detektyw Chorzów przystąpił do realizacji zadań. Detektyw rozpoczął swoją obserwację z miejsca pracy męża czyli jednej z kopalń znajdujących się na terenie Śląska. Po pierwszych kilku dniach prowadzenia obserwacji detektyw ustalił już miejsce zamieszkania mężczyzny. Był z tym pewien kłopot ponieważ mężczyzna wynajmował jak się okazało mieszkanie na jednym z największych osiedli w Katowicach w 14 piętrowym wieżowcu. Po następnych kilku dniach detektyw ustalił,że mąż jednak spotyka się z inną kobietą. Z jakiś nieznanych powodów w pierwszych dniach obserwacji detektyw nie stwierdził aby ta para się spotykała. Ustalono,że mężczyzna odbiera między innymi kobietę z zajęć fitness na jakie ona uczęszczała wieczorami, a następnie podwozi ją w okolice….swojego byłego miejsca zamieszkania. Pokazano w trakcie czynności zdjęcia kobiety klientce agencji detektywistycznej. Żona na zdjęciach rozpoznała … swoją sąsiadkę mieszkającą na tym samym pietrze. Ta informacja była bardzo dużym szokiem dla żony. Detektyw prowadził swoje czynności dalej. W trakcie obserwacji jednego dnia udał się za obserwowanym mężem i jego nową partnerką w góry, gdzie para spędziła cały dzień.

Detektyw Chorzów obserwacja męża zakończona zdobyciem materiału dowodowego.

Detektyw stwierdził,że mąż klientki  zdradza  ją z inną kobietą.

Agencja Detektywistyczna Chorzów

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

 

Agencja Detektywistyczna ACER