Detektyw Chorzów – zdrada żony w delegacji

Detektyw Chorzów – zdrada żony w delegacji. Detektyw Chorzów wykonał nowe zlecenie na terenie miasta Chorzów i Katowice.Sprawa przebiegała w następujący sposób. Z naszym biurem detektywistycznym skontaktował się nowy klient z województwa wielkopolskiego. W trakcie rozmowy telefonicznej zapytał czy istnieje szansa na przeprowadzenie obserwacji jego żony w następnym dniu. Sprawa była bardzo pilna,gdyż żona klienta wyjeżdżała w delegację służbową do Katowic. Podczas delegacji miała na pewno wykonać woje czynności zawodowe .Przy okazji pobytu na Śląsku miała spotkać się ze swoim kochankiem. Takie podejrzenia miał mąż po przypadkowym odkryciu korespondencji mailowej żony z pewnym mężczyzną. Mąż tej kobiety przedstawił detektywowi historię znajomości jego żony z tym mężczyzną. Z niej wynikało,że żona poznała tego mężczyznę na jednym z poprzednich wyjazdów służbowych. Mężczyzną tym był mieszkaniec miasta Katowice. Nasz rozmówca znał imię i nazwisko tego mężczyzny oraz wiedział czym zajmuje się zawodowo. Nie wiedział jednak jakim samochodem się porusza i jak wygląda.

Detektyw Chorzów zdrada żony w delegacji

Detektyw Chorzów po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów na następny dzień przystąpił do obserwacji hotelu, w którym miała zatrzymać się żona klienta. Ustalono,że żona klienta dotarła do wskazanego przez niego hotelu i w  dniu przyjazdu już go nie opuszczała. Obserwację ponownie rozpoczęto od rana dnia następnego. Po informacjach przekazanych przez naszego klienta w tym dniu detektyw przeczuwał na podstawie bardzo bogatego  doświadczenia ,że właśnie w tym dniu może coś się wydarzyć niepokojącego. Klient ustalił w rozmowie telefonicznej z żoną,że jej służbowe czynności na ten dzień zostały całkowicie odwołane. I dysponuje ona wolnym dniem.

Obserwacja żony w Katowicach

W trakcie obserwacji ustalono,że żona klienta udała się w dniu wolnym na zakupy do Centrum Handlowego Silesia w Katowicach. Po zrobieniu zakupów i wyjściu na parking samochodowy detektyw zaobserwował, że kobieta rozmawia przez telefon i zaczyna się rozglądać. To był wyraźny sygnał, że rozpoczyna się „prawdziwa akcja”. Po chwili obok obserwowanej żony zatrzymał się samochód, z którego wysiadł mężczyzna i przywitał się z obserwowaną żoną uściskami i pocałunkami. Para po przywitaniu udała się na obiad do jednej z restauracji na terenie Parku Chorzowskiego. Po obiedzie był spacer z dużą ilością czułych gestów okazywanych sobie nawzajem. Następnie Detektyw Chorzów udokumentował,że para spędziła ze sobą kilka godzin na terenie miasta Chorzów w jednym z hoteli. Detektyw sporządził bardzo dobry materiał dowodowy dla swojego klienta. Materiał wraz ze sprawozdaniem z czynności został przesłany do klienta.

Nie żyj w nieświadomości i nie pozwól się oszukiwać. Jeśli nie masz pewności co do wierności partnera skontaktuj się z doświadczonymi detektywami – Agencja Detektywistyczna ACER jest do Twojej dyspozycji.

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu
Agencja Detektywistyczna Chorzów

Agencja Detektywistyczna ACER