Detektyw Dąbrowa Górnicza

Detektyw Dąbrowa Górnicza. Do Agencji Detektywistycznej ACER spłynęło nowe zapytanie ofertowe. Nowa klientka pytała czy Agencja Detektywistyczna ACER jest w stanie udokumentować pracę osoby „na czarno”. Drugim wątkiem zapytania było udokumentowanie przez prywatnego detektywa faktu zamieszkania na co dzień w konkretnym miejscu. Klientka po zapewnieniu ze strony naszej agencji detektywistycznej,że możemy podjąć to zlecenie i skutecznie je poprowadzić przybyła na spotkanie. Detektyw na spotkaniu uzyskał niezbędne informacje o sytuacji nowej klientki. Obserwacja przeprowadzona przez Detektyw Dąbrowa Górnicza miała udokumentować po pierwsze,że mąż klientki wykonuje pracę na czarno. Po drugie obserwacja miała udokumentować,że mąż klientki zamieszkuje na co dzień pod innym adresem niż deklaruje na sprawie  sądowej. Klientka na szczęście znała aktualne miejsce zamieszkania swojego męża. To informacja pozwoliła detektywowi natychmiast rozpocząć obserwację. W przeciwnym przypadku detektyw musiałby zaaranżować sytuację aby spotkać się z mężem klientki. I dopiero wtedy próbować ustalić gdzie mąż uda się po spotkaniu.

Detektyw Dąbrowa Górnicza

Prywatny detektyw po ustaleniu szczegółów współpracy przystąpił do realizacji zlecenia. Detektyw Dąbrowa Górnicza prowadził obserwację męża klientki przez kilka dni.  W trakcie prowadzonej obserwacji detektyw ustalił,że mąż klientki codziennie rano opuszczał swoje miejsce zamieszkania i udawał się swoim samochodem do miejsc wykonywania pracy. Były to różne miejsca, gdyż obserwowany mąż zajmował się drobnymi remontami. Te fakty zostały udokumentowanie przez detektywa. Ponadto detektyw udokumentował ponad wszelką wątpliwość,że mąż klientki zamieszkuje na stałe we wskazanym przez klientkę miejscu. Było to bardzo ważne dla klientki na potrzeby toczącego się przed sądem postępowania. Po zakończeniu prowadzonej obserwacji Detektyw Dąbrowa Górnicza sporządził dla klientki sprawozdanie pisemne i przekazał na jej ręce wraz z materiałem dowodowym.

Jeśli jesteś w sytuacji w której potrzebujesz udokumentować pewne okoliczności, a nie wiesz jak to zrobić lub nie masz możliwości przeprowadzenia tej czynności zapraszamy do kontaktu.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada możliwości a przede wszystkim bogate doświadczenie w ujawnianiu i dokumentowaniu określonych sytuacji.  Tutaj można zapoznać się z niektórymi zrealizowanymi przez nas sprawami.

Agencja Detektywistyczna Dąbrowa Górnicza

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

biuro detektywistyczne dąbrowa górnicza

Agencja Detektywistyczna ACER