Detektyw Katowice nieuczciwy pracownik

Detektyw Katowice nieuczciwy pracownik. Do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosił się nowy klient. Był to klient biznesowy. Na spotkaniu z detektywem przedstawiciel klienta biznesowego przedstawił sprawę. Klientem była jedna z dużych sieci  handlowych. Zlecenia miało polegać na sprawdzeniu i ewentualnym potwierdzeniu, czy pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim L4 wykonuje dodatkową pracę. Praca ta miała być wykonywana na czarno. Pracownik miał ją wykonywać w sklepiku spożywczym swoich teściów. Detektyw Katowice ustalił,że zlecenie miało być wykonywane na terenie powiatu kłobuckiego w województwie śląskim. Detektyw ustalił w rozmowach z klientem sposób realizacji zlecenia oraz potencjalne terminy realizacji.Detektyw otrzymał również dokładne informacje dotyczące pracownika podejrzewanego o nieuczciwość. Po zaakceptowaniu ustaleń Agencja Detektywistyczna ACER przystąpiła do realizacji obserwacji.

Detektyw Katowice nieuczciwy pracownik

Klient detektywa z Katowic podjął decyzje o weryfikacji zachowania się pracownika, ustalenie czy nie wykonuje on dodatkowej pracy na „czarno” i czy faktycznie uczestniczy w czynnościach rehabilitacyjnych. Po ustaleniu szczegółów zlecenia Detektyw Katowice przystąpił do realizacji  zlecenia. Przez okres  trzech tygodni detektyw prowadził obserwację pracownika.
Na skutek przeprowadzonych czynności Detektyw  Katowice ustalił ,że pracownik faktycznie wykonuje dodatkową pracę  w sklepie spożywczym należącym do teściów.
Prywatny Detektyw Katowice przeprowadził odpowiednie czynności , w wyniku których zebrał stosowny materiał dowodowy mogący stanowić dowód na rozprawie sądowej. Z wykonanych czynności Detektyw Katowice  sporządził  pisemne sprawozdanie i przekazał je swojemu klientowi .
Po sporządzeniu pisemnego sprawozdania z działań  detektyw przedstawił je swojemu klientowi- ubezpieczalni.
Tym razem Detektyw z Katowic wykrył  nieprawidłowe zachowanie pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim L-4

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji spraw dla biznesu.

Tutaj można zapoznać się z innymi realizacjami spraw zrealizowanych przez naszą agencję detektywistyczną.

Agencja Detektywistyczna Katowice

Jeśli nie masz pewności co do swojego partnera biznesowego, kontrahenta lub pracownika  i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Agencja Detektywistyczna ACER