Detektyw Katowice – obserwacja Poznań

Detektyw Katowice – obserwacja Poznań. Agencja Detektywistyczna ACER wykonuje  zlecenia dla biura detektywistycznego  partnerskiego z Niemiec. Sytuacja jak ustalono wstępnie w rozmowie telefonicznej wyglądała bardzo nieciekawie. Detektywi z Niemiec przedstawili sytuację dokładnie po przylocie do Polski. Ustalono,że jeden z ich klientów z terenu Niemiec wynajmuje w Poznaniu magazyny handlowe. W  magazynach klient niemiecki przechowuje  towar jakim  handluje na terenie Polski i Europy. Jak ustalił własnymi kanałami obywatel Niemiec towar przechowywany w magazynach co jakiś czas znikał drobnymi partiami. Detektywi niemieccy przeprowadzili wstępne rozpoznanie we własnym zakresie na terenie Polski. Po tym rozpoznaniu doszli do wniosku,że nie będą w stanie wykonać samodzielne tego zlecenia dla swojego klienta. Zaproponowali swojemu klientowi wdrożenie do pomocy Agencji Detektywistycznej ACER. Detektywi z Niemiec  w przeszłości wykonali już kilkadziesiąt wspólnych operacji detektywistycznych z tą agencją detektywistyczną.

Detektyw Katowice – obserwacja Poznań

Klient z Niemiec zaaprobował sugestie detektywów i tak Agencja Detektywistyczna ACER otrzymała nowe zadanie.Po ustaleniu warunków współpracy detektywi  Agencji Detektywistycznej ACER udali się do Poznania celem rozpoczęcia obserwacji magazynów. Zadanie detektywów polegało na dokumentowaniu każdego pojazdu ciężarowego i osobowego wjeżdżającego i opuszczającego teren magazynów. Obserwacja prowadzona przez Detektyw Katowice kontynuowana była do momentu kiedy właściciel nie zorganizuje audytu magazynu i  wywiezienia towaru. Teren , w którym Detektyw Katowice prowadził czynności był terenem bardzo trudnym. Magazyn znajduje się  na obierzach Poznania, w terenie słabo zamieszkałym. Dodatkowo jest to teren polno- leśny. Nie było możliwości prowadzenia obserwacji nawet kilkugodzinnej w sposób skryty. Klient poinformowany o tym fakcie zdecydował się na prowadzenie czynności mimo to. Detektywi Agencji Detektywistycznej ACER wykonali to zlecenie. Po czterech dniach prowadzenia obserwacji na miejsce przyjechał detektyw z Niemiec wraz z przedstawicielami firmy niemieckiej.

Detektyw Katowice – obserwacja Poznań

Osoby te przeprowadziły audyt magazynów i spis towarów znajdujących się na magazynie. Wszystkie towary na następny dzień zostały zabrane przez właściciela i przewiezione do innego miejsca składowania.Detektywi Agencji Detektywistycznej ACER przebywali na miejscu do zakończenia czynności przez pracowników firmy. Po zakończeniu obserwacji dla biura partnerskiego z Niemiec został sporządzony raport z ustaleń jakie zrobiono w ciągu kilku dni.

Jeśli posiadasz podobny przypadek i chcesz mieć pewność że w twojej firmie nie dzieją się nieprzewidywalne rzeczy skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie na terenie Polski jak i na terenie Niemiec.

Agencja Detektywistyczna Katowice

Jeśli nie masz pewności co do swojego partnera biznesowego, kontrahenta  i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

detektyw katowice wywiad

Agencja Detektywistyczna ACER