Detektyw Katowice sprawdza pracownika

Detektyw Katowice sprawdza pracownika. Agencja Detektywistyczna ACER po raz kolejny została poproszona przez jedną z kancelarii adwokackich z Katowic o wykonanie obserwacji. Detektyw Katowice udał się na spotkanie  do adwokata w Katowicach. Detektyw ustalił,że na potrzeby jednego z klientów kancelarii adwokackiej trzeba wykonać obserwację pracownika. Obserwacja miała zweryfikować czy pracownik przebywający na długotrwałym zwolnieniu lekarskim L4 prawidłowo z niego korzysta. Kancelaria adwokacka wybrała ponownie do realizacji tego zlecenia Agencję detektywistyczną ACER gdyż w przeszłości nasza agencja skutecznie zrealizowała obserwację. Na podstawie ustaleń i sprawozdania sporządzonego przez detektywa, adwokat wygrał sprawę w sądzie. Dlatego adwokat wiedział,że może skorzystać z bogatego doświadczenia zawodowego Agencji Detektywistycznej ACER.  Detektyw Katowice wraz z adwokatem ustalił szczegóły zlecenia. Detektyw otrzymał od kancelarii adwokackiej niezbędne informacje do realizacji zlecenia obserwacji pracownika. Tym razem zlecenie miało być wykonywane na terenie Zawiercia.

Detektyw Katowice sprawdza pracownika.

Detektyw sam miał zaplanować w jakich dniach i w jakich godzinach obserwacja miała być prowadzona. Należało tak postąpić ,gdyż klient przeznaczył na realizację zlecenia ograniczony budżet.Po przeanalizowaniu zadania detektyw ustalił,że miejsce zamieszkania pracownika nie jest miejscem sprzyjającym do prowadzenia długotrwałych obserwacji. Obserwowany pracownik mieszkał w domu jednorodzinnym na terenie osiedla domów jednorodzinnych.Takie miejsca zawsze sprawiają kłopoty detektywom do prowadzenia długotrwałych obserwacji,gdyż nie ma za bardzo sposobu na skryte prowadzenie obserwacji. Dodatkowo  ludzie zamieszkujący w tych miejscach znają się i „obcy” może tam wzbudzać większe zainteresowanie niż gdzie indziej.

Detektyw Katowice wykonał swoje zadanie gdyż w przeszłości już wielokrotnie musiał pracować w podobnych warunkach. Po pierwszych dniach obserwacji prywatny detektyw ustalił,że tym razem pracownik prawidłowo wykorzystywał zwolnienie lekarskie L4. Po przekazaniu informacji pracodawcy o ustaleniach ten zdecydował się na przedłużenie obserwacji o kilka dni. Kolejne dni obserwacji pracownika na L4 również potwierdziły,że nie wykonuje on żadnych zajęć niezgodnych ze zwolnieniem lekarskim.

Jeśli chcesz sprawdzić swojego pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim L4 zapraszamy do kontaktu z doświadczonym detektywem Agencji Detektywistycznej ACER

 

Agencja Detektywistyczna ACER