detektyw slask

Detektyw Katowice – Szybkie Wyniki

Detektyw Katowice – Szybkie Wyniki .

Detektyw Katowice – Szybkie Wyniki to detektywi Agencji Detektywistycznej ACER z Katowic. Agencja Detektywistyczna ACER  ma siedzibę w stolicy Górnego Śląska – Katowicach. Jednak naturalnym terenem działania detektywów jest województwo śląskie i województwa sąsiadujące – województwo opolskie  , województwo małopolskie , województwo łódzkie . Wiele razy działaliśmy również w innych rejonach kraju. W tym miesiącu Agencja Detektywistyczna ACER jest  wynajęta przez kolejnego klienta. Naszym klientem jest mieszkaniec Katowic , mężczyzna zatrudniony na stałe za granicą. Biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną i fakt, że klient obecnie przebywa poza granicą kraju szczegóły zlecenia omówiliśmy telefonicznie.

Detektyw Katowice -Agencja Detektywistyczna ACER

W tym zleceniu musimy działać tylko i aż na terenie miasta Katowice. Miasto Katowice detektywi Agencji Detektywistycznej ACER znają bardzo dobrze. Wynika to z wcześniejszej wieloletniej służby w pionach kryminalnych Policji i ponad 18letnej działalności detektywistycznej.  Jak działamy na terenie miasta Katowice można sprawdzić tutaj. Wracamy do obecnego przypadku. Nasz nowy klient to pracownik firmy transportowej. Pracuje w systemie rotacyjnym co oznacza, że trzy tygodnie przebywa poza miejscem zamieszka. Po powrocie jeden tydzień spędza w domu więc nasz klient wykonuje zawód międzynarodowego kierowcy.

detektyw slask

Agencja Detektywistyczna ACER

Prywatny Detektyw Katowice

Z ustaleń jakie wykonaliśmy z naszym klientem wynika, że od ponad dwóch miesięcy zwraca uwagę na zachowanie swojej partnerki. Podczas jego pobytu w domu partnerka nie okazuje mu takich uczuć jak kiedyś – mówi że jest zmęczona albo że źle się czuje. Ale według naszego klienta najgorsze jest to, że w ostatnim okresie czasu zakodowała dostęp do swojego smartfonu . Wcześniej jej telefon nie był kodowany i leżał zawsze w ogólnodostępnym miejscu w ich mieszkaniu. Obecnie partnerka naszego klienta nie rozstaje się z telefonem. Jak stwierdza klient „chodzi z nim nawet do łazienki” . Jest to dziwne zachowanie ale nie należy wyciągać pochopnych wniosków tylko z jednego symptomu.

Detektyw w rozmowie z klientem porusza zawsze wiele aspektów związanych ze zleceniem i okolicznościami z jakimi przyjdzie się mu mierzyć. Więc w  tym przypadku nie może być inaczej. Na tą sugestię klient oświadcza jednak, że na własne oczy widział w telefonie jak co chwila przychodzi do partnerki wiadomość w komunikatorze internetowym. I dodatkowo widzi ,że te wiadomości sprawiają partnerce przyjemność – to znaczy jak je czyta  się uśmiecha i cieszy. Detektyw Katowice przyjął  do realizacji to zlecenie.