detektyw cennik

Detektyw Katowice ujawnia kradzież

Detektyw Katowice ujawnia kradzież drewna na szkodę firmy ze Słowacji. Do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosił się przedsiębiorca ze Słowacji z poważnym problemem związanym z interesami na terenie Polski. Z informacji przekazanych na spotkaniu z detektywami wynikało , że słowacki przedsiębiorca nabywa na terenie całej południowej Polski drzewo. Drzewo następnie składowano w wyznaczonych składach. We wskazanym terminie drzewo jest transportowane do zakładów papierniczych na Słowacji przez polskich przewoźników. Jednak z danych wynikało,że w każdym transporcie drzewa dostarczanym z Polski do Słowacji występują braki . Ustalono , że słowacki przedsiębiorca w skali miesiąca ponosi wielotysięczne straty .Mając dość okradania firmy przedsiębiorca zlecił detektywom zdobycie dowodów i ustalenie , w jaki sposób i kto dokonuje kradzieży drzewa. W ustalonych terminach z przedsiębiorcą podjęto obserwację transportów drewna jakie odbywały się na trasie ścinka drzewa – skład drzewa .

Detektyw Katowice ujawnia kradzież drewna

W wyniku  działań detektyw ustalił  bezspornie ,że na tym etapie nikt nie kradnie drzewa. Detektywi przystąpili  zatem do realizacji dalszych czynności. Podjęto obserwacją wytypowane przez słowackiego przedsiębiorcę składy drzewa w Polsce .W wyniku tych działań udokumentowano kradzieże drzewa na szkodę zleceniodawcy czynności. Detektywi z Agencji Detektywistycznej ACER ustalili , że przed załadunkiem drewna  z każdej kłody został odcięty ok. 1,5 m. długości klocek . W ten sposób okradano słowackiego przedsiębiorcę. W toku dalszej obserwacji prywatny detektyw ustalił  ,że skradzione drzewo od razu było sprzedawane indywidualnym  odbiorcom. Ten fakt Detektyw Katowice  również udokumentował..

Z przeprowadzonych działań sporządzono pisemne sprawozdanie i wraz z uzyskanym materiałem dowodowym -zdjęciami i filmami przekazano zleceniodawcy. Słowacki właściciel firmy po konsultacji z prywatnym detektywem   zgłosił fakt kradzieży na Policji.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji spraw dla biznesu.

Tutaj można zapoznać się z innymi realizacjami spraw zrealizowanych przez naszą agencję detektywistyczną.

Agencja Detektywistyczna Tarnowskie Góry

Jeśli nie masz pewności co do swojego pracownika, partnera biznesowego, kontrahenta i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Detektyw Tarnowskie Góry