Detektyw Katowice zdrada w Czeladzi.

Detektyw Katowice  zdrada w Czeladzi . Do prywatnego detektywa Agencji Detektywistycznej ACER zgłosił się nowy klient. Tym razem był to mężczyzna zamieszkały w mieście Czeladź. Klient na spotkaniu z detektywem przedstawił sprawę jaką chciałby wyjaśnić. Chodziło o podejrzenie zdrady małżeńskiej. Klient od kilkunastu tygodni podejrzewał swoją żonę,że ma ona dłuższy romans z innym mężczyzną. Mąż według swoich obserwacji i informacji jakie zgromadził na ten temat podejrzewał,że żona  ukrywa romans od co najmniej pół roku czasu. Wspomniane wcześniej kilkanaście tygodni to okres przez który mąż upewniał się,że jego żona nie postępuje uczciwie. Problem w tym przypadku polegał na tym,że żona klienta posiadała wolny zawód i w trakcie swoich obowiązków zawodowych mogła się spotkać w dowolnym prawie miejscu i chwili z innym mężczyzną. Nie musiała on specjalnie wychodzić z domu wymyślając jakieś powody, lub spóźniać się po pracy do domu – jak to z reguły bywa.

Detektyw Katowice  zdrada w Czeladzi

Miasto Czeladź to teren na którym naturalnie  działa Detektyw Katowice. W przeszłości na terenie miasta Czeladź Detektyw Katowice zrealizował już wiele innych obserwacji i ustaleń detektywistycznych. Spotkanie zakończyło się ustaleniami związanymi z przyjęciem zlecenia przez detektywa. Detektyw Katowice podjął działania związane z obserwacją żony klienta. Na początku przez pierwszych kilka dni detektyw nic nie ujawnił,żona wykonywała swoje obowiązki zawodowe i powracała do domu. Jednego z kolejnych dni prowadzenia obserwacji detektyw zauważył,że obserwowana żona udała się w godzinach pracy do fryzjera. Może sam ten fakt nie byłby istotny, lecz po fryzjerze była wizyta w salonie kosmetycznym. To był znak dla doświadczonego detektywa,że może się w tym dniu lub następnym wydarzyć sytuacja, którą należało dokładnie sprawdzić.

Detektyw Katowice ujawnia zdradę

Detektyw Katowice miał dobre wyczucie. W tym samym dniu obserwowana żona spotkała się w Czeladzi z innym mężczyzną. Spotkanie odbyło się w kawiarni znajdującej się w centrum handlowym M1. Do kolejnego spotkania doszło już w następnym dniu – na terenie miasta Sosnowiec. Wszystkie spotkania zostały przez prywatnego detektywa z Agencji Detektywistycznej ACER udokumentowane.

Agencja Detektywistyczna Czeladź

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

detektyw

Agencja Detektywistyczna ACER