Detektyw Niemcy poszukiwania osoby

Detektyw Niemcy poszukiwania osoby. Do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosiła się nowa klientka. Klientka ta jest mieszkanką województwa śląskiego i zamieszkuje w jednym z miast znajdujących się na jego terenie. W rozmowie telefonicznej kobieta powiedziała,że ma bardzo trudną sprawę. Kilka biur detektywistycznych odmówiło realizacji tego zlecenia lub w ogóle nie odpowiedziało na zapytanie ze strony kobiety. Na spotkaniu po zapoznaniu się ze sprawą Detektyw Katowice faktycznie przyznał kobiecie,że sprawa jest bardzo trudna. Detektyw po spotkaniu zadecydował,że zanim podejmie decyzję czy będzie realizował  sprawę musi zbadać możliwości realizacji sprawy. Detektyw przekazał kobiecie,że musi uzbroić się w cierpliwość. Sprawdzenie czy są szanse na jakiekolwiek pomoc w jej sprawie może potrwać nawet kilka tygodni.

Zlecenie polegało na odszukaniu mężczyzny z którym klientka ma dziecko. Trudność zlecenia polegała na tym,że klientka dysponowała niepotwierdzonymi częściowymi  danymi personalnymi poszukiwanego mężczyzny. Dodatkowo mężczyzna ten na stałe zamieszkuje na terenie Niemiec w okolicach Essen  oraz miał posiadać obywatelstwo Ghany.

Detektyw Niemcy poszukiwania osoby

Detektyw Katowice skontaktował się z partnerskim biurem detektywistycznym z Niemiec. Po przedstawieniu sprawy czekał na ewentualne potwierdzenie możliwości realizacji poszukiwań osoby. Detektyw Katowice po konsultacjach z partnerskim biurem detektywistycznym z Niemiec ustalił,że uzyskanie danych personalnych poszukiwanego może być bardzo trudne. Albo wręcz  niemożliwe. Po ustaleniach Detektyw Katowice jeszcze raz spotkał się z klientką, przekazał jej wstępne ustalenia celem zapoznania się z realnymi możliwościami realizacji zlecenia.
Po zastanowieniu klientka zdecydowała ,że decyduje się na poszukiwanie osoby na terenie Niemiec. Detektyw z Niemiec po otrzymaniu całości materiałów z Polski przystąpił do poszukiwania osoby. Wstępne poszukiwania dały jednak efekt negatywny.

Poszukiwania osoby na terenie Niemiec

Dopiero po uzupełnieniu informacji przez klientkę – dotyczących miejsca dodatkowej pracy tego mężczyzny  detektyw z Niemiec  wpadł na trop osoby poszukiwanej. Te informacje przyczyniły się ostatecznie do ustalenia aktualnego miejsca zamieszkania na terenie Niemiec poszukiwanego ojca dziecka naszej klientki. Po potwierdzeniu danych ustalono,że mężczyzna podczas krótkiej znajomości z klientką podał jej nieprawdziwą datę swoich urodzin. Wykonane przez detektywa z Niemiec zdjęcia ustalonego mężczyzny  zostały przesłane do detektywa z Katowic i tu okazane klientce. Rozpoznała w nim jednoznacznie ojca swojego dziecka.
Na podstawie ustaleń Detektyw Katowice klientka może podjąć dalsze czynności związane z krokami prawnymi na terenie Niemiec.

Aby zapoznać się z możliwościami Agencji Detektywistycznej ACER jakie mamy na terenie Niemiec zapraszamy do zakładki Oferta / Detektywi w Niemczech

Agencja Detektywistyczna Katowice

Jeśli nie masz pewności co do swojego partnera biznesowego, kontrahenta lub pracownika a może męża lub żony i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

 

Agencja Detektywistyczna ACER