Detektyw Sosnowiec obserwacja partnerki

Detektyw Sosnowiec Obserwacja partnerki. Do naszego biura detektywistycznego zgłosił się nowy klient z pytaniem o możliwość realizacji obserwacji. Klient ten na stałe przebywał poza granicami kraju w Irlandii. Z rozmowy wstępnej wynikało,że klient od ponad 8 lat mieszka i pracuje  na stałe w Irlandii.  Urlopy i dłuższe okresy wolnego spędza w domu czyli w Sosnowcu. Ponieważ rzadko bywa w domu Sosnowcu większość kontaktów z partnerką odbywa poprzez rozmowy telefoniczne i wideo. Klient w ostatnim okresie czasu zauważył, a może bardziej wyczuł jak sam to określił zmianę w zachowaniu swojej partnerki. Detektyw Sosnowiec zapytał w rozmowie na czym konkretnie mają te zmiany w zachowaniu partnerki polegać. Klient odpowiedział,że partnerka tak jakby niechętnie prowadziła z nim rozmowy,szybciej je chce zakończyć niż zwykle, nie raz nie odbiera telefonów oraz niechętnie mówi o tym gdzie ma się udać i co robić w ciągu dnia.

Detektyw Sosnowiec obserwacja partnerki

Detektyw Sosnowiec w rozmowie z klientem ustalił,że jego partnerka zamieszkująca w Sosnowcu nie pracuje na co dzień. Zajmuje się wychowaniem dziecka. Po ustaleniu szczegółów zlecenia Detektyw Sosnowiec zaczął realizację obserwacji partnerki swojego klienta. Ustalono,że obserwacja partnerki będzie prowadzona w dniach i w godzinach wskazanych przez klienta. Detektyw Sosnowiec zastrzegł w rozmowie,że nie we wszystkich terminach może być sposobność realizacji obserwacji. Wynika to z bieżących obserwacji jakie mogę być prowadzone w innych miejscach.Klient zaakceptował te warunki. W trakcie pierwszych kilkunastu godzin obserwacji partnerki nie ujawniono żadnych niepokojących sygnałów. To co robiła poza miejscem zamieszkania partnerka zgadzało się z tym co deklarowała klientowi. W trakcie  obserwacji Detektyw Sosnowiec ustalił,że partnerka zajmuje się dzieckiem, robi zakupy w sklepach oraz szereg innych czynności. Prywatny  detektyw w  Sosnowcu nie stwierdził po przeprowadzeniu łącznie  ponad sześćdziesięciogodzinnej obserwacji w przeciągu kilkunastu dni żadnych nieprawidłowości w zachowaniu partnerki swojego klienta.

Detektyw Sosnowiec obserwacja partnerki zakończona pozytywnie

Detektyw nie stwierdził aby partnerka zdradzała  mężczyznę z kimś innym.

Agencja Detektywistyczna Czeladź

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

biuro detektywsityczne Sosnowiec

Agencja Detektywistyczna ACER