biuro detektywityczne sosnowiec

Detektyw Sosnowiec – Obserwacja

Detektyw Sosnowiec – obserwacja. Do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosiła się nowa klientka z Sosnowca. W rozmowie telefonicznej klientka chciała umówić się na konsultację detektywistyczną. Ustalono termin i miejsce spotkania i konsultacja odbyła się. Na konsultacji klientka chciała poznać zakres naszych usług, jak przebiega realizacja zlecenia i zakres cen obowiązujących w naszej agencji detektywistycznej. Po uzyskaniu tych wstępnych informacji klientka podziękowała za spotkanie i powiedziała,że musi się zastanowić nad dalszym tokiem postępowania i jeszcze coś sprawdzić. Po kilku dniach klientka ponownie poprosiła o spotkanie. Na spotkaniu  przedstawiła swoją sprawę i zapytała czy prywatny detektyw jest w stanie jej pomóc. Sytuacja klientki wyglądała w taki sposób,że jej mąż wyprowadził się ze wspólnego miejsca zamieszkania. Jak to z reguły bywa w tego typu sytuacjach mąż powiedział,że od tej chwili wynajmuje sobie mieszkanie. Według męża miał on  zamieszkiwać  sam.

Detektyw Sosnowiec – obserwacja

Żona podejrzewała,że mąż nie mówi jej prawdy. Nie wierzyła w to, że mąż wynajął samodzielne mieszkanie, gdyż w przeszłości już dwukrotnie wikłał się w romanse z innymi kobietami. Na drugim spotkaniu klientka powiedziała,że we własnym zakresie już ustaliła na 100 %,że mąż zamieszkuje z inną kobietą. Ustaliła te okoliczności,gdyż skontaktował się z nią mąż kobiety, z którą obecnie zamieszkiwał mąż klientki detektywa. Tym sposobem klientka miała pełne dane kobiety, adres , dane samochodu jakim się porusza jak i miejsce pracy kobiety. Po ustaleniu szczegółów zadania dla prywatnego detektywa podjęto czynności obserwacyjne.

Detektyw działa w Sosnowcu i Katowicach

Detektyw Sosnowiec przez cztery dni z rzędu prowadził obserwację niewiernego męża. Obserwacja rozpoczynała się w Sosnowcu na jednym z osiedli mieszkaniowych w godzinach rannych. Tam detektyw dokumentował,że mąż klientki opuszcza mieszkanie wraz ze swoją obecną kochanką, i jej samochodem udają się do Katowic. W Katowicach Detektyw Sosnowiec dokumentował,że kochanka męża wysiada pod swoją pracą, a obserwowany mąż udaje się jej samochodem do swojego miejsca zatrudnienia. Detektyw na zakończenie swoich czynności sporządził sprawozdanie i przekazał je swojej klientce do dalszego wykorzystania.

Sprawozdanie sporządzone przez licencjonowanego detektywa stanowi dowód w sprawie sądowej.

Agencja Detektywistyczna Sosnowiec

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

biuro detektywityczne sosnowiec

Agencja Detektywistyczna ACER