Detektyw Sosnowiec zwolnienie lekarskie

Detektyw Sosnowiec zwolnienie lekarskie. Detektyw z Agencji Detektywistycznej ACER  został zaproszony na spotkanie  w jednej z firm znajdujących się na terenie miasta Zabrze. Po przybyciu na spotkanie do firmy detektyw odbył spotkanie z jednym z dyrektorów firmy. Na spotkaniu detektyw zapoznał się  z problemem z jakim boryka się firma. Chodziło o przebywającego na długotrwałym zwolnieniu lekarskim jednym z pracowników firmy. Z rozmowy wynikało,że pracownik korzystający ze zwolnienia lekarskiego jest jednym z kierowników w firmie.  Jego nieobecność jest bardzo uciążliwa dla firmy. Dyrekcja firmy podejrzewała z informacji jakie do niej docierały,że pracownik przedłuża swoje zwolnienie lekarskie nie tylko ze względów w stu procentach zdrowotnych. Dodatkowo zasugerowali,że w przedłużaniu zwolnienia lekarskiego może pomagać mu jego żona. Detektyw po skończeniu spotkania i uzyskaniu niezbędnych informacji do realizacji zlecenia przygotował ofertę na realizację tej obserwacji.

Detektyw Sosnowiec zwolnienie lekarskie

Po zaakceptowaniu przez firmę oferty detektywa Detektyw Sosnowiec przystąpił do realizacji obserwacji pracownika. Firma zatrudniająca detektywa przystała na propozycje realizacji tej obserwacji według tego co zaproponował doświadczony detektyw. Obserwacja miała być prowadzona w rożnych dniach tygodnia i w różnych porach dnia. Miało to na celu  aby stwierdzić czy pracownik na L4 prawidłowo korzysta ze zwolnienia lekarskiego. W trakcie obserwacji trwającej kilkanaście dni detektyw ustalił,że pracownik wykonuje inne czynności jak tylko dbanie o dojście do gotowości do pracy. Detektyw w trakcie obserwacji udokumentował,że pracownik wykonuje prace gospodarcze w domu i w garażu. Wykonywał prace  przy swoim samochodzie. Dodatkowo detektyw udokumentował,że pracownik przebywający na długotrwałym L4 przebywał kilkukrotnie na zakupach w marketach budowlanych. Kupując towary do drobnych napraw domowych. Następnie Detektyw Sosnowiec udokumentował zawożenie członków swojej rodziny do lekarzy. Detektyw udokumentował również codzienne odbieranie członków rodziny z ich miejsc pracy.

Detektyw Sosnowiec – skuteczny detektyw w Sosnowcu

Częściowo potwierdzono również informacje jakie posiadał pracodawca pracownika. Detektyw potwierdził,że w uzyskiwaniu kolejnych zwolnień lekarskich może pomagać żona. Dzięki obserwacji prywatnego detektywa ustalono,że obserwowany pracownik otrzymuje zwolnienia lekarskie z przychodni lekarskiej,gdzie zatrudniona jest jego żona.Po zakończeniu  obserwacji Detektyw Sosnowiec sporządził sprawozdanie ze swojej obserwacji. Sprawozdanie wraz ze zgromadzonym materiałem dowodowym przekazano pracodawcy.

Detektyw Sosnowiec obserwacja pracownika na L4  zakończona pozytywnie

Detektyw udokumentował nieprawidłowości w korzystaniu z długotrwałego zwolnienia lekarskiego.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji spraw dla biznesu.

Tutaj można zapoznać się z innymi realizacjami spraw zrealizowanych przez naszą agencję detektywistyczną.

Agencja Detektywistyczna Sosnowiec

Jeśli nie masz pewności co do swojego pracownika, partnera biznesowego, kontrahenta i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Agencja Detektywistyczna ACER