Detektyw Tychy dowody zdrady

Detektyw Tychy Dowody zdrady. Do Agencji Detektywistycznej Tychy zgłosiła się kolejna klientka. Klientka była mieszkanką miasta Tychy. Miasto Tychy to teren działania naszej agencji detektywistycznej.  Klientka na spotkaniu chciała wiedzieć jak działa detektyw i co po zakończeniu obserwacji klient otrzymuje. Detektyw wytłumaczył sposób prowadzenia czynności i formalności. Następnie klientka chciała ustalić czy jest szansa w jej sprawie zdobycia dowodów zdrady męża. Po przedstawieniu sprawy i jej szczegółów detektyw  wyjaśnił,że najprawdopodobniej dowody zdrady będą do udokumentowania. Jednak prywatny detektyw  zastrzegł,że dopiero po rozpoczęciu czynności będzie możliwość określenia jakości tych dowodów.   Klientka stwierdziła,że mąż od jakiegoś czasu po pracy przyjeżdża do domu 3-4 godziny później niż zwykle. Wieczorami w niektóre dni również wychodzi twierdząc ,że ma różne sprawy do pozałatwiania.

Detektyw Tychy dowody zdrady

Detektyw Tychy po ustaleniu szczegółów zlecenia rozpoczął obserwację męża. Obserwacja męża była prowadzona w uzgodnieniu z klientką przez kilka godzin dziennie po zakończeniu pracy przez męża. Te kilka dni potwierdziły podejrzenia klientki. Prywatny Detektyw ponad wszelką wątpliwość ustalił ,że obserwowany mąż jest w nieformalnym związku z inną kobietą . Detektyw ustalił,że podejrzenia klientki sprawdziły się w całości . Obserwacja męża wykazała,że mąż związał się z inną kobietą , z którą pracuje w tym samym zakładzie pracy. Detektyw zasugerował konsultacje z adwokatem, a po kontakcie z adwokatem klientka przedłużyła zlecenie , aby zdobyć więcej materiału dowodowego na zdradę męża. Detektyw w Tychach  prowadził obserwację niewiernego męża  przez okres trzech tygodni. Agencja Detektywistyczna potwierdziła zdradę męża materiałem dowodowym zebranym w trakcie obserwacji .
Detektyw zdobył materiał fotograficzny potwierdzający zdradę męża.
Materiał dowodowy detektywa wraz z pisemnym sprawozdaniem przekazał klientce celem wykorzystania jako materiał dowodowy w sprawie rozwodowej.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada możliwości a przede wszystkim bogate doświadczenie w ujawnianiu i dokumentowaniu określonych sytuacji.  Tutaj można zapoznać się z niektórymi zrealizowanymi przez nas sprawami.

Agencja Detektywistyczna Tychy

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

agencja detektywistyczna Tychy

Agencja Detektywistyczna ACER