Detektyw Tychy

Detektyw Tychy Obserwacja

Detektyw Tychy Obserwacja. Do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosiła się nowa klientka. Detektyw Tychy na spotkaniu z klientką przeprowadził  szczerą rozmowę. Klientka   przedstawiła sprawę z jaką się zgłasza do prywatnego  detektywa. Kobieta miała podejrzenia co do swojego męża. W rozmowie kobieta wyznała,że podejrzewa swojego męża o zdradę jej z inną kobietą. Klientka przedstawiła z pełną szczerością wszystkie swoje spostrzeżenia i ustalenia jakie jakie zaobserwowała. Mąż kobiety pracował w jednym z biur znajdujących się na terenie miasta Tychy. Małżeństwo zamieszkiwało w Piekarach Śląskich.  Zarówno miasto Piekary Śląskie i Tychy to teren działania Agencji Detektywistycznej ACER.

Detektyw Tychy Obserwacja

Klientka w swoich podejrzeniach nie mogła sprecyzować w jakie dni ma być prowadzona obserwacja przez prywatnego detektywa. Ustalono z klientką,że detektyw wyjedzie na obserwację w dzień, który wskaże klientka. Na spotkaniu uprzedzono klientkę,że nie gwarantujemy iż w danym dniu będzie możliwa realizacja zlecenia. Może się okazać,że w danym dniu nie będzie możliwa realizacja obserwacji z uwagi na bieżące sprawy.Klientka przystała na takie zastrzeżenie.  Nie pozostało nic innego niż oczekiwać na sygnał do obserwacji od klientki. Detektyw otrzymał sygnał od klientki dzień wcześniej przed planowaną obserwacją. Udało się klientce tak to zaaranżować. Detektyw wyjechał rano o godz.10.00 i udał się do Tych. Detektyw miał sprawdzić czy mąż klientki zgodnie z deklaracją udał się do swojego miejsca pracy.

Agencja Detektywistyczna Tychy

Drugim wątkiem zadania było sprawdzenie czy mąż nie wyjdzie z pracy i nie spotka się z kobietą na mieście. Detektyw ustalił,że w tym dniu wskazanym przez klientkę mąż przebywał w pracy i  nie spotkał się z nikim innym.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji spraw dla biznesu.

Tutaj można zapoznać się z innymi realizacjami spraw zrealizowanych przez naszą agencję detektywistyczną.

Agencja Detektywistyczna Tychy

Jeśli nie masz pewności co do swojego partnera , pracownika, partnera biznesowego, kontrahenta i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Detektyw Tychy

Agencja Detektywistyczna ACER