Detektyw Tychy sprawa zdrady

Detektyw Tychy  sprawa zdrady. W okolicach miesiąca sierpnia bieżącego roku do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosiła się nowa klientka. Klientka z terenu miasta Tychy przyjechała na potkanie z prywatnym detektywem. Na spotkaniu klientka przestawiła swoją sprawę. Sprawa dotyczyła obserwacji  jej męża. Klientka podejrzewała swojego męża o zdradę małżeńską. Żona obserwowała  męża, a głównie jego codzienne zachowania na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. I na ich podstawie właśnie  żona zaczęła podejrzewać swojego męża o wdanie się w romans. Żona zaczęła podejrzewać męża o romans na podstawie takich znaków jak : wychodzenie wieczorami z mieszkania i późne powroty niby ze spotkań z kolegami, pilnowanie swojego telefonu i otrzymywanie jakiś dziwnych wiadomości sms. Dodatkowo mąż zaczął bardzo dbać o swój wygląd. Po ustaleniu szczegółów zlecenia i podpinaniu umowy detektyw przystąpił do realizacji obserwacji męża podejrzewanego o romans z inną kobietą.

Detektyw Tychy sprawa zdrady

Po rozpoczęciu obserwacji w Tychach detektyw od razu pierwszego dnia ustalił,że podejrzenia klientki są realne. W dodatku Detektyw Tychy ustalił od razu miejsce zamieszkania kochanki męża – blok i klatkę schodową. W ciągu następnych dni prowadzenia obserwacji Detektyw Tychy potwierdził,że adres pod który podjechał obserwowany mąż w pierwszym dniu jest adresem jego kochanki. Detektyw ustalił,że mąż klientki codziennie po pracy przyjeżdżał do swojej kochanki, a w niektóre dni również bywał u niej dodatkowo wieczorami.

Detektyw Tychy obserwacja męża zakończona pozytywnie

Prywatny detektyw stwierdził ,że mąż klientki związał się romansem z inną kobietą. Udokumentował ten romans dowodami w postaci zdjęć i filmów, sporządził sprawozdanie ze swoich ustaleń. Sprawozdanie detektywa zostało przekazane adwokatowi jakiego wynajęła klientka. Klientka po odkryciu prawdy nie przyjęła tego dobrze. Pomimo swoich podejrzeń liczyła,że mąż nie zdradza jej z inną kobietą. Na skutek zaistniałej sytuacji kobieta skorzystała z pomocy profesjonalnego psychologa i psychoterapeuty.

Agencja Detektywistyczna Tychy

Jeśli nie masz pewności co do zachowana swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

agencja detektywistyczna Tychy

Agencja Detektywistyczna ACER