Detektyw Tychy ujawnia zdradę męża

Detektyw Tychy ujawnia zdradę męża. Prywatny detektyw Agencji Detektywistycznej ACER  wykonał kolejne zlecenie związane z ustaleniem wierności męża. Do Detektywa Tychy zgłosiła się jedna z mieszkanek Tychów. Kobieta poprosiła o sprawdzenie czy jej mąż nie spotyka się z inną kobietą. Prywatny detektyw w rozmowie z klientką ustalił ,że jej mąż co weekend wyjeżdża z domu. Mąż twierdzi,że wybiera się w góry ze znajomymi. Małżeństwo od pewnego czasu już nie spędzało ze sobą weekendów ale jak się wyraziła klienta była to inicjatywa jej męża. To mąż odsunął klientkę detektywa od wspólnych wyjazdów. Ponieważ mąż klientki dysponował w Tychach swoim prywatnym mieszkaniem po tych wyjazdach ze znajomymi nie wracał do wspólnego miejsca zamieszkania. Według informacji żony wracał  do tego mieszkania.  Następnie po pracy po weekendzie zjawiał się dopiero w domu.

Detektyw Tychy ujawnia zdradę

Żona chciała się przekonać ,czy mąż faktycznie spędza ten czas na wyjazdach ze znajomymi. Lub może wchodzi w grę inna kobieta i zdrada małżeńska?

Po przyjęciu zlecenia do realizacji prywatny detektyw rozpoczął obserwację męża klientki w piątek w godzinach wczesno południowych .W trakcie obserwacji rozpoczętej w Tychach w miejscu pracy męża detektyw ustalił ,że mąż klientki po opuszczeniu miejsca pracy wyszedł z zakładu , udał się do Katowic na kolejowy dworzec główny i stamtąd zabrał nieznaną kobietę , z którą powrócił do Tychów. Po powrocie do Tychów mąż wraz z nieznaną kobietą udali się do restauracji na obiad , następnie na zakupy i po zakupach wspólnie udali się do prywatnego mieszkania męża.

O powyższych ustaleniach prywatny detektyw poinformował swoją klientkę. Miała szansę  „nakryć męża na gorącym uczynku” jednak klientka poprosiła detektywa o kontynuowanie działań. Prywatny detektyw przez pozostałe dwa dni prowadził obserwację męża klientki. W  wyniku obserwacji udokumentował ,że mąż klientki spędził cały weekend z inną kobietą w swoim mieszkaniu.  Działanie  skutecznego detektywa wykazało kłamstwo i zdradę męża. Skuteczny Detektyw wykazał,że   twierdzenie męża o wyjeździe wraz ze znajomymi jest kłamstwem.

Zdradzona żona otrzymała od Prywatnego detektywa z działań pisemne sprawozdanie , które wraz ze zdjęciami może być wykorzystanie w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej.

Agencja Detektywistyczna ACER wykonuje zadania na terenie Śląska i okolic jak również miasta Tychy i miast okolicznych

Agencja Detektywistyczna Tychy

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Detektyw Tychy

Agencja Detektywistyczna ACER