detektyw_tychy

Detektyw Tychy ujawnia

Detektyw Tychy ujawnia… Detektyw Agencji Detektywistycznej ACER  odbył spotkanie z  nowym klientem mieszkańcem Miasta Tychy.  Klient chciał sprawdzić swoje podejrzenia w stosunku do swojej partnerki. Nowy klient podejrzewa, że partnerka  zdradza go z innym mężczyzną. Na spotkaniu klient przedstawił w szczerej rozmowie detektywowi swoje obawy i to co do tej pory sam zdołał zaobserwować. Klient w rozmowie z prywatnym detektywem stwierdził,że jego partnerka  od trzech miesięcy po pracy przyjeżdża do domu zdecydowanie później. Natomiast popołudniami   również wychodzi twierdząc ,że udaje się na siłowni lub do klubu fitness. Klient we własnym zakresie próbował sam dowiedzieć się gdzie bywa partnerka jak opuszcza miejsce zamieszkania. Jednak z uwagi na brak jakiegokolwiek doświadczenia w prowadzeniu obserwacji klient nie poradził sobie. Detektyw ustalił szczegóły obserwacji partnerki z klientem i rozpoczął swoją obserwację.

Usługi Detektywistyczne Tychy

Detektyw Agencji Detektywistycznej ACER po ustaleniu szczegółów  przystąpił do  obserwacji partnerki . Detektyw prowadzi obserwację podejrzewanej partnerki   dziesięć dni.  Te kilka dni potwierdziły w pełni podejrzenia klienta. Detektyw ponad wszelką wątpliwość ustalił ,że obserwowana porterka jest w  nieformalnym związku z innym mężczyzną . Detektyw ustalił,że podejrzenia klienta sprawdziły się w całości . Obserwacja partnerki  wykazała,że  związała się z innym  mężczyzną .Partnerka kłamała swojego partnera,że spędza czas na siłowni.

Detektyw Tychy ujawnia

Zdrada partnerki życiowej  została potwierdzona materiałem dowodowym zebrany w trakcie obserwacji przez detektywa  .
Detektyw Agencji Detektywistycznej ACER  zdobył materiał fotograficzny potwierdzający zdradę partnerki życiowej.
Materiał dowodowy detektywa Agencji Detektywistycznej ACER wraz z pisemnym sprawozdaniem został przekazany klientowi celem wykorzystania jako materiał dowodowy.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada możliwości a przede wszystkim bogate doświadczenie w ujawnianiu i dokumentowaniu określonych sytuacji.  Tutaj można zapoznać się z niektórymi zrealizowanymi przez nas sprawami.

Agencja Detektywistyczna Tychy

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

detektyw_tychy

Agencja Detektywistyczna ACER