Nieuczciwa konkurencja Detektyw Śląsk

Nieuczciwa konkurencja Detektyw Śląsk.  Agencja Detektywistyczna ACER na zlecenie nowego klienta przyjęła i wykonała nowe zlecenie. Klientem detektywa był jeden z koncernów farmaceutycznych. Detektywi Agencji Detektywistycznej ACER zostali poleceni do wykonania tego zadania przez inny podmiot ,dla którego wykonywali już obserwacje. W nowej obserwacji do przeprowadzenia chodzi o sprawdzenie i ewentualne potwierdzenie  faktu nieuczciwej konkurencji. Dopuszczać się tego ma jeden z przedstawicieli koncernu. Na spotkaniu Detektyw Śląsk uzyskał informacje,że władze firmy podejrzewają jednego ze swoich przedstawicieli o równoległe wykonywanie usług na rzecz innej firmy. Takie potencjalne zachowanie jest niedozwolone i obwarowane odpowiednimi zapisami w umowie. Jednym słowem pracownik miał w umowie wpisany zakaz konkurencji. Detektyw Śląsk po spotkaniu przyjął do realizacji przedmiotowe zlecenie. Po otrzymaniu do koncernu farmaceutycznego wszystkich niezbędnych informacji detektyw rozpoczął obserwację przedstawiciela koncernu.

Nieuczciwa konkurencja Detektyw Śląsk

Ustalono w trakcie obserwacji prowadzonej przez detektywa ,że przedstawiciel medyczny koncernu farmaceutycznego odwiedza duże jednostki medyczne. Wizyty miały miejsce na terenie takich miast jak Katowice, Sosnowiec, Bytom, Bielsko-Biała, Kielce, Kraków i Opole . Teren działania przedstawiciela obejmował teren trzech sąsiadujących województw. Jest to również teren działania Agencji Detektywistycznej ACER dlatego też detektywi dobrze się orientowali w terenie.

Nieuczciwa konkurencja w wykonaniu tego przedstawiciela medycznego – jednego z największych koncernów farmaceutycznych była prowadzona praktycznie na każdej wizycie tego przedstawiciela w placówkach medycznych. Obserwacja jaką wykonał prywatny detektyw potwierdziła te fakty.  Detektyw Śląsk  wielokrotnie wykonał zdjęcia przedstawiciela medycznego jak proponuje do sprzedaży towary firm konkurencyjnych. Dodatkowo detektyw udokumentował,że przedstawiciel koncernu farmaceutycznego posiada w swoim samochodzie sprzęt medyczny   który to nigdy nie powinien znaleźć się u niego w samochodzie. Sprzęt ten pochodził od konkurencji.
Na skutek zdobycia takich mocnych  dowodów na nieuczciwość  przedstawiciela medycznego Zleceniodawca działań zdecydował się na przedłożenie obserwacji . Detektyw Śląsk w trakcie przedłużonej obserwacji uzyskał dalsze dowody na nieuczciwą konkurencję tego przedstawiciela medycznego.

Agencja Detektywistyczna Katowice

Po zakończeniu czynności detektyw Agencji Detektywistycznej ACER  sporządził pisemny raport dla Zleceniodawcy i wraz z materiałem dowodowym przekazał go klientowi.

Jeśli nie masz pewności co do swojego partnera biznesowego, kontrahenta lub pracownika  i nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Agencja Detektywistyczna ACER