Detektyw Będzin

Obserwacja Detektyw Będzin

Obserwacja Detektyw Będzin. Na wiosnę do naszej Agencji Detektywistycznej zgłosił się nowy klient. Tym razem klientem był mężczyzna. Na spotkaniu klient przedstawił swoją sprawę w sposób szczegółowy. W trakcie rozmowy ustalono,że klient jest mieszkańcem miasta Będzin. Miasto Będzin jest naturalnym terenem działania naszych detektywów. Poza tym nasi detektywi działają na terenie całego Zagłębia Dąbrowskiego i na Górnym Śląsku. Mężczyzna na spotkaniu z detektywem opowiedział historię z jaką przyszedł do detektywa. Otóż był on w trakcie rozwodu ze swoją żoną. Z tego związku posiadali jedno dziecko. Żona mężczyzny w trakcie rozwodu zażądała również alimentów na siebie. Nasz klient nie zgodził się z tym. Po konsultacji ze swoim adwokatem, adwokat zaproponował aby wynająć prywatnego detektywa,który znajdzie i udokumentuje fakt,że żona normalnie pracuje. Klient przekazał detektywowi informacje,że żona trzy lub cztery razy w tygodniu pracuje jako pomoc dentystyczna w jednym z gabinetów stomatologicznych na terenie powiatu będzińskiego.

Obserwacja Detektyw Będzin

Po ustaleniu szczegółów obserwacji  żony detektyw z Będzina przystąpił do czynności. We wskazane dni przez klienta detektyw obserwował miejsce zamieszkania jego żony. Detektyw dokumentował również fakt,że opuszczała ona miejsce zamieszkania i udawała się do wskazanego przez klienta gabinetu stomatologicznego. Tam wykonywała pracę pomocy dentystycznej. Ten fakt również był udokumentowany przez naszego doświadczonego detektywa. Detektyw każdego dnia jaki wskazał klient zdobył dowody wykonywania pracy przez żonę klienta. Po zakończeniu obserwacji detektyw przygotował pisemne sprawozdawanie i przekazał je adwokatowi klienta. Adwokat po zapoznaniu się z dowodami zgromadzonymi w trakcie obserwacji detektywistycznej był bardzo zadowolony ze zgromadzonych dowodów.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo duże doświadczenie w realizacji spraw dla biznesu.

Tutaj można zapoznać się z innymi realizacjami spraw zrealizowanych przez naszą agencję detektywistyczną. Niektóre nasze realizacje prezentujemy również tutaj.

Detektyw Będzin

Agencja Detektywistyczna ACER