Usługi Detektywistyczne Chorzów

Prywatny Detektyw Chorzów

Prywatny Detektyw Chorzów. Do Detektywa zgłosiła się nowa klientka.Jest to mieszkanka miasta Chorzów.Po wstępnej rozmowie telefonicznej klientka przeszła do przedstawienia szczegółów swojej sprawy.Klientka podejrzewała swojego męża o zdradę i romans z inną kobietą. Kobieta ta według relacji klientki miała być również mieszkanką miasta Chorzów.  Żona od kilkunastu tygodni zauważyła,że mąż częściej niż zwykle wychodzi na popołudniowe przechadzki ze wspólnego miejsca zamieszkania. Jednak te przechadzki męża zabierają mu zdecydowanie więcej czasu niż poprzednio. Dodatkowo żona raz przyłapała męża na potajemnym wysyłaniu sms w łazience mieszkania. Na pytanie do kogo sms z łazienki odpowiedział,że musiał coś ustalić z kolegą. Jednak jak stwierdziła klientka wspólne życie przez dwadzieścia siedem lat pozwala na poznanie drugiego człowieka. I właśnie ta sytuacja z sms-em  przekonała ją ostatecznie,że mąż może mieć romans z inną kobietą. Jak stwierdziła mąż zawsze wolał dzwonić z telefonu niż bawić się w pisanie sms-ów.

Prywatny Detektyw Chorzów

Po ustaleniu szczegółów zlecenia i przekazaniu niezbędnych informacji informacji do realizacji obserwacji detektyw przystąpił do realizacji.Detektyw prowadził obserwację przez okres dziesięciu dni. W trakcie tego okresu detektyw ustalił,że podejrzenia klientki są realne. Detektyw ustalił,że obserwowany mąż faktycznie ma romans z inną kobietą – mieszkanką Chorzowa. Detektyw zdobył dobry materiał dowodowy. Materiał dowody był zdobywany na terenie działania naszej Agencji Detektywistycznej. Głównie na terenie miasta Chorzów i miasta Bytom.Detektyw przyłapał zdradzającego męża z inną kobietą podczas randki na terenie dzikiego parku w Bytomiu.

Biuro Detektywistyczne Chorzów

Detektyw stwierdził,że mąż klientki  zdradza  ją z inną kobietą. Żona po zapoznaniu się z materiałem dowodowym podjęła decyzję o skorzystaniu  z pomocy współpracującego gabinetu psychoterapii.

Agencja Detektywistyczna Chorzów

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Usługi Detektywistyczne Chorzów

Agencja Detektywistyczna ACER realizuje również zlecenia z zakresu spraw biznesowych. Tutaj można znaleźć naszą ofertą dla spraw dla biznesu.

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Usługi Detektywistyczne Chorzów

Agencja Detektywistyczna ACER