Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza

Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza. Do Agencji Detektywistycznej ACER zadzwoniła nowa klientka. Po wstępnym przedstawieniu swojej sprawy klientka spotkała się z detektywem. Na spotkaniu detektyw zaproponował jak może pomóc w tej sprawie i przedstawił koszty realizacji zlecenia. Po tym podpisano umowę i detektyw przystąpił do realizacji obserwacji. Zlecenie dotyczyło partnera,który chwilowo wyprowadził się ze wspólnego miejsca zamieszkania. Ponieważ partner zaczął szantażować swoją partnerkę ta postanowiła się zabezpieczyć. Klientka chciała aby detektyw udokumentował fakt wykonywania pracy przez partnera. Detektyw przez kilka dni rano udawał się do miasta Dąbrowa Górnicza.Miasto Dąbrowa Górnicza to podstawowy teren działania Agencji Detektywistycznej ACER. Detektyw  działa również na terenie miast ościennych.Obecnie prowadząc obserwacje detektyw wykonuje przeważnie czynności na terenie kilku sąsiadujących miast.Dlatego znajomość topografii miast jest dużym atutem przy prowadzeniu obserwacji.

 

Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza

Detektyw po ustaleniu szczegółów współpracy przystąpił do realizacji zlecenia. Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza prowadził obserwację męża klientki przez kilka dni.  W trakcie prowadzonej obserwacji detektyw ustalił,że mąż klientki codziennie rano opuszczał swoje miejsce zamieszkania. Udawał się swoim samochodem do pracy. Te fakty zostały udokumentowanie przez detektywa. Ponadto detektyw udokumentował ponad wszelką wątpliwość,że mąż klientki zamieszkuje na stałe we wskazanym przez klientkę miejscu. Było to bardzo ważne dla klientki na potrzeby toczącego się przed sądem postępowania. Po zakończeniu prowadzonej obserwacji Detektyw Dąbrowa Górnicza sporządził dla klientki sprawozdanie  i przekazał na jej ręce wraz z materiałem dowodowym.

Jeśli jesteś w sytuacji w której potrzebujesz udokumentować pewne okoliczności, a nie wiesz jak to zrobić lub nie masz możliwości przeprowadzenia tej czynności zapraszamy do kontaktu.

Agencja Detektywistyczna ACER posiada możliwości a przede wszystkim bogate doświadczenie w ujawnianiu i dokumentowaniu określonych sytuacji.  Tutaj można zapoznać się z niektórymi zrealizowanymi przez nas sprawami.

Agencja Detektywistyczna Dąbrowa Górnicza

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Agencja Detektywistyczna ACER