Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza

Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza ujawnia zdradę męża. Do Agencji Detektywistycznej ACER z Katowic zgłosiła się kolejna klientka z poza terenu województwa śląskiego. Klientka pochodziła z terenu centralnej Polski. W rozmowie z prywatnym detektywem klientka przekazała informacje,że podejrzewa męża o romans i zdradę. Ta sprawa była bardziej skomplikowana ponieważ mąż klientki od kilku miesięcy przebywał w delegacji służbowej na terenie województwa śląskiego. Detektyw ustalił,że mąż klientki jest zatrudniony w firmie budowlanej. Aktualnie firma ta wykonuje  od dłuższego okresu czasu roboty budowlane na terenie  Śląska. W związku z tą sytuacją na terenie Śląska na stałe przebywa od kilku do kilkunastu pracowników firmy, w tym i mąż klientki. W emocjonalnej rozmowie z detektywem żona opowiedziała o swoich dotychczasowych spostrzeżeniach. Otóż żona zauważyła,że od kilku tygodni mąż nie wraca do domu na weekendy. Wcześniej zawsze wracał do swojego miejsca zamieszkania i wręcz żałował,że w poniedziałek rano musi opuszczać dom.

Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza

Dodatkowo Detektyw w trakcie rozmowy z żoną ustalił jeszcze,że mąż rzadziej dzwonił do domu przebywając tu na Śląsku. Klientka określiła,że wcześniej codziennie po południu lub wieczorem zadzwonił i rozmawiali dłuższą  chwilę. teraz wieczorami telefon milczy…I najważniejsza sprawa- nawet jak mąż przebywał w domu to potrafił się wymykać z domu z telefonem i z kimś rozmawiać, jak to określiła klientka długo… Poza tymi wszystkimi symptomami klientka „wyczuwała ,że coś jest nie tak” z jej mężem.  Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza  przyjął zlecenie do realizacji. Wyjaśnił klientce na czym polega też trudność realizacji tej obserwacji męża. Trudność realizacji sprawy polega na terenie w jakim obserwacja jest  prowadzona. Mąż klientki zamieszkiwał w wynajmowanym domu na terenach wiejskich znajdujących się wokół aglomeracji śląskiej. Obserwacja prywatnego detektywa w dłuższym okresie mogła być niemożliwa do przeprowadzenia. Detektyw przystąpił do realizacji obserwacji.

Prywatny Detektyw Dąbrowa Górnicza – ujawnia fakty

W trakcie obserwacji dziesięciodniowej detektyw ustalił fakty. Fakty były takie,że potwierdzają przypuszczenia żony. Mąż przebywający na delegacji zdradzał żonę z inną kobietą. Detektyw z Dąbrowy Górniczej zdobył bardzo dobry materiał dowodowy związany ze zdradą. Materiał dowodowy wraz z pisemnym sprawozdaniem przekazał klientce.

Agencja Detektywistyczna Dąbrowa Górnicza

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

licencjonowany detektyw dąbrowa górnicza

Agencja Detektywistyczna ACER