Prywatny Detektyw Katowice ujawnia dodatkowe dochody

Prywatny Detektyw Katowice ujawnia dodatkowe dochody. Do prywatnego detektywa z Katowic zgłosiła się nowa klientka z terenu województwa małopolskiego. Na spotkaniu z prywatnym detektywem klientka przedstawiła sprawę do jakiej detektyw musiałby zdobyć dowody. Dowody zebrane i udokumentowane przez prywatnego detektywa miały być w dalszej konsekwencji przedstawione w sądzie na rozprawie o alimenty. Sprawa polegała na tym,że należało udokumentować pracę wykonywaną „na czarno” przez męża klientki. Na podstawie własnych wstępnych ustaleń klientka dowiedziała się,że jej mąż aby nie mieć zasądzonych wysokich alimentów na dziecko zdecydował się na wykonywanie pracy „na czarno”. Pracę tą miał wykonywać w firmie,w której pracował wcześniej i zrezygnował z oficjalnego zatrudnienia.  Dodatkowo żonie udało się ustalić, że mąż pracuje najprawdopodobniej jako kierowca busa. Mężczyzna miał wykonywać przejazdy busem z pasażerami w jednej z firm.Firma ta zajmowała się przewozami pasażerskimi pomiędzy Krakowem a Katowicami.

Prywatny Detektyw Katowice ujawnia dodatkowe dochody.

Po ustaleniu szczegółów zlecenia prywatny detektyw przystąpił do realizacji obserwacji aby zdobyć  jednoznaczne dowody wykonywania pracy „na czarno”. Prywatny detektyw zorganizował dwa zespoły obserwacyjne. Jeden zespół prowadził czynności w Krakowie  w miejscu postojowym busów wożących pasażerów do Katowic. Drugi zespół prowadził te same czynności w Katowicach. Po kilku dniach prowadzona obserwacja miejsc przyniosła pozytywny rezultat. Detektyw zauważył i rozpoznał mężczyznę prowadzącego pasażerskiego busa i był nim mąż klientki.

Od tego momentu prywatny detektyw przystąpił do bezpośredniej obserwacji męża klientki. Prywatny Detektyw Katowice przeprowadził dochodzenie,które w pełni potwierdziło informacje jakie posiadała klientka na temat swojego męża. Ustalono,że mąż nadal jest zatrudniony „na czarno” w swojej byłej firmie i wykonuje tam pełnoetatową pracę pomiędzy 8 a 10 godzin dziennie.

Prywatny detektyw z Katowic po kilku kolejnych dniach pracy uzyskał satysfakcjonujący materiał dowodowy. Materiał dowodowy trafił do adwokata klientki. Po zapoznaniu się z dowodami adwokat ocenił dowody  udokumentowane przez detektywa za w pełni wystarczające aby przedstawić je w sądzie na rozprawie.

Jeśli potrzebujesz dowodów do sądu w podobnych sprawach zapraszamy do kontaktu

biuro detektywistyczne katowice

Agencja Detektywistyczna ACER