Prywatny Detektyw Katowice i obserwacja

Prywatny Detektyw Katowice i obserwacja na lotnisku. W ostatnim okresie czasu do agencji detektywistycznej w Katowicach zgłosił się klient z odległego południowo wschodniego terenu Polski . Klient przedstawił sprawę agencji detektywistycznej w Katowicach . Sprawa polegała na przeprowadzeniu obserwacji żony klienta , która w określonym dniu miała odbierać z lotniska w Katowicach Pyrzowicach swojego kochanka. Mąż wcześniej przeprowadził swoje dochodzenie. W jego wyniku ustalił bezspornie , że żona go zdradza od jakiegoś czasu. Mąż ustalił,że żona ma kochanka , którego poznała na wyjeździe do sanatorium . Od czasu powrotu z sanatorium żona klienta zachowywała się w sposób odmienny , co nie dawało mu przez pewien okres spokoju. W wyniku swoich działań mąż ustalił kto jest kochankiem jego żony . Ustalił również , którego dnia i skąd jego żona ma odebrać swojego kochanka . Mając te informacje mąż zgłosił się do Agencji Detektywistycznej ACER w Katowicach.

Prywatny Detektyw Katowice

Mąż Zlecił  udokumentowanie przez prywatnego detektywa sceny jak jego żona przybywa na lotnisko , sceny powitania i odebrania kochanka . Detektyw Katowice po ustaleniu wszystkich okoliczności i szczegółów zlecenia przystąpił do realizacji obserwacji. Mąż dosłał jeszcze  wizerunki osób mających zostać poddanych obserwacji. Obserwacja miała udokumentować dowody zdrady małżonki. Detektyw w określonym dniu przybył na lotnisko w Katowicach Pyrzowicach . Z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym , potwierdził przylot samolotu , którym miał powracać kochanek żony klienta i przystąpił do obserwacji. Przed wylądowaniem samolotu na lotnisku została zauważona żona klienta i od tego momentu podjęta została obserwacja jej osoby. Po wylądowaniu samolotu i wyjściu pasażerów prywatny detektyw nakręcił dzięki ukrytej kamerze scenę powitania żony z kochankiem oraz ich drogę z budynku terminalu do samochodu ,którym przyjechała po kochanka kobieta .

Skuteczny Detektyw

Po zakończeniu czynności na lotnisku prywatny detektyw z Katowic sporządził dla klienta pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności i wraz z materiałem wideo i foto wysłał na wskazany przez klienta adres .

Agencja Detektywistyczna Katowice

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Agencja Detektywistyczna ACER