biuro_detektywistyczne_katowice

Prywatny Detektyw z Katowic ujawnia zdradę

Prywatny detektyw z Katowic ujawnia zdradę. Do prywatnego detektywa z Katowic zgłosiła się z prośbą o pomoc inna agencja detektywistyczna z Gdańska.

Detektywi z wybrzeża poprosili o przeprowadzenie czynności obserwacyjnych dla klienta,któremu prowadzą sprawę. Sprawa polegała na zdradzie małżeńskiej. Detektywi z wybrzeża już uzyskali dowody zdrady żony. W trakcie prowadzonych przez nich czynności wyszło na jaw,że żona ich klienta wybiera się na teren województwa śląskiego. Żona ich klienta miała przebywać w okolicach miast Bielska Białej i Katowic. Wyjazd niewiernej żony odbywał się w ramach wyjazdu służbowego. Po ustaleniu szczegółów zlecenia i współpracy klient zaakceptował prowadzenie czynności na Śląsku przez Agencję Detektywistyczną ACER. W ustalonym dniu prywatny detektyw z Katowic udał się do miejsca,gdzie zdradzająca  żona miała prowadzić swoje czynności zawodowe.

Prywatny detektyw z Katowic ujawnia zdradę

Na miejscu prywatny detektyw ustalił,że obserwowana żona faktycznie przebywa w zakładzie produkcyjnym,gdzie miała wykonywać swoje czynności zawodowe. Po wyjechaniu z zakładu obserwowana żona udała się do jednego z hoteli znajdującego się w okolicach Mikołowa. Po przybyciu na miejsce detektyw miał utrudnione zadanie,gdyż hotel był usytuowany przy ruchliwej trasie i nie można było zająć dogodnej pozycji do obserwacji. Na terenie parkingu hotelowego nie było możliwości prowadzenia długotrwałej obserwacji.

Jednak doświadczenie wyniesione z lat służby w pionach kryminalnych Policji oraz pracy detektywa pozwoliło na ustalenie w miarę dogodnego miejsca do prowadzenia skrytej obserwacji . Miejsce to znajdowało się  w….. kępie krzaków i drzew. Na szczęście zarośla te były usytuowane  naprzeciw hotelu przy trasie szybkiego ruchu. To wybranie miejsce obserwacyjne pozwoliło na udokumentowanie wyjścia obserwowanej żony z innym mężczyzną  z hotelu trzymających się za rękę …. To był pierwszy dowód zdrady. Po wyjechaniu z hotelu detektyw ustalił i udokumentował kolejne dowody zdrady . Obserwowana wraz z mężczyzną  , który jej towarzyszył udał się na obiad do restauracji w centrum Mikołowa .

Agencja Detektywistyczna ACER posiada bardzo bogate doświadczenie w ujawnianiu, utrwalaniu i dokumentowaniu dowodów zdrad i niewierności partnerskiej. Jeśli posiadasz podejrzenia zapraszamy do kontaktu.

 

biuro detektywistyczne katowice

Agencja Detektywistyczna ACER