agencja detektywityczna wywiad gospodarczy

Sprawdzenie majątku – Detektyw Katowice

 

Sprawdzenie majątku – Detektyw Katowice. W ostatnim miesiącu do prywatnego detektywa zgłosiła się jedna z kancelarii adwokackich. Kancelaria  miała zlecenie ustalenia i zweryfikowania majątku kontrahenta jednego z klientów kancelarii. Detektyw udał się na spotkanie do kancelarii adwokackiej aby omówić szczegóły zlecenia ustalenia majątku.
Jak się okazało na spotkaniu klientem kancelarii adwokackiej  była  firma z terenu Małopolski. Firma  przed podpisaniem umowy o stałej współpracy z nowym kontrahentem z Wrocławia chciała zweryfikować czy wszystkie informacje jakie uzyskała w trakcie rozmów z nowym kontrahentem polegają na prawdzie.

Sprawdzenie majątku – Detektyw Katowice.

Zadaniem prywatnego detektywa agencji detektywistycznej w tym zleceniu było ustalenie nieruchomości. Należało ustalić nieruchomości jakimi dysponował potencjalny kontrahent. Drugim etapem pracy detektywa było porównanie swoich ustaleń z informacjami już znanymi klientowi. Dodatkowym zadaniem  detektywa było  ustalenie czy nieruchomości są obciążone kredytami lub innymi zobowiązaniami. Klient kancelarii zażyczył sobie również   wykonania dokumentacji fotograficznych ustanych nieruchomości. Dokumentacja fotograficzna nieruchomości miała być wykonana w sposób skryty. Klient nie chciał  żeby nowy kontrahent  dowiedział się o fakcie sprawdzania go.
Z uwagi na fakt ustaleń , iż wszystkie nieruchomości znajdują się na terenie Wrocławia prywatny detektyw wyjechał na teren województwa dolnośląskiego celem wykonania dokumentacji fotograficznej nieruchomości .
Po zakończeniu działań prywatny detektyw z Katowic sporządził sprawozdanie i wraz z dokumentacją fotograficzną przekazał dokumenty  do kancelarii adwokackiej .

Agencja Detektywistyczna ACER posiada duże doświadczenie w realizacji wywiadów gospodarczych. Dzięki naszym sprawdzonym kontaktom na terenie Europy  realizujemy wywiady gospodarcze na terenie Niemiec.

 

Jeśli posiadają Państwo podobne potrzeby zweryfikowania danych kontrahenta zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem Agencji Detektywistycznej ACER .