Wysokie alimenty dla żony

Wysokie alimenty dla żony. Detektyw Katowice został poproszony o wykonanie zlecenia dla klienta poleconego przez jedną z kancelarii adwokackich. Klientem adwokata z Bielska Białej był  biznesmen. Detektyw Katowice na potkaniu z biznesmenem ustalił, że rozwodzi się on z żoną. Sporną kwestią rozwodu była wysokość alimentów jakie zażądała żona na siebie. Na spotkaniu z klientem detektyw ustalił, że zakres pracy przy tym zleceniu będzie bardzo szeroki. Klient z informacji przekazanych przez żonę miał wiedzę,że bardzo intensywnie poszukuje ona pracy – wręcz codziennie jeździ na jakieś spotkania w sprawie pracy. Natomiast mąż miał wiedzę zdobytą w rozmowach ze znajomymi,że jego żona zajmuje się na co dzień bardziej przyziemnymi sprawami.  Ustalono,że w zleceniu klientowi chodzi o to , aby detektyw ponad wszelką wątpliwość ustalił,że żona w żaden sposób nie szuka pracy. Z informacji przekazanych detektywowi przez  męża wynikało,że jego żona spędza wolny czas bardzo swobodnie.  Po ustaleniu szczegółów obserwacji żony detektyw wyjechał do Bielska Białej.

Wysokie alimenty dla żony

Na miejscu po zainstalowaniu się w dogodnym motelu detektyw rozpoczął kilkunastodniową obserwację żony. Po pierwszym tygodniu prowadzenia obserwacji żony detektyw ponad wszelką wątpliwość ustalił,że informacje jakie posiadał klient były zgodne z prawdą. Obserwowana żona biznesmena nie poszukiwała aktywnie pracy, a czas wolny spędzała  na zakupach, wizytach w salonach kosmetycznych,spotkaniach z koleżankami lub spotkaniach towarzyskich.

 

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji i potrzebujesz dowodów na potwierdzenie posiadanej wiedzy zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym.

Z innymi zrealizowanymi przez nasze biuro detektywistyczne sprawami można zapoznać się tutaj

biuro detektywistyczne KAtowice

Agencja Detektywistyczna ACER