Zakaz konkurencji pracownik z Niemiec

Zakaz konkurencji pracownik z Niemiec . Do prywatnych detektywów ze Śląska zgłosiło się w styczniu bieżącego roku partnerskie biuro detektywistyczne z Niemiec. Detektywi z Niemiec realizowali już od paru tygodni  na terenie Niemiec i Austrii zlecenie dla swojego klienta. Klientem biznesowym detektywów z Niemiec był zakład produkujący farby. W zleceniu realizowanym przez prywatnych detektywów z Niemiec chodziło o sprawdzenie i ewentualne zdobycie dowodów nielojalności pracownika. Tym razem chodziło o  jednego z najważniejszych inżynierów zatrudnionych w tym zakładzie. Zarząd firmy podejrzewał inżyniera odpowiedzialnego za produkcję o kontakty z konkurencją i sprzedaż technologii. Detektywi z Niemiec prowadzili obserwację na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii, gdzie często wyjeżdżał w sprawach służbowych. Podczas jednego dnia prowadzenia obserwacji detektywi zaczęli podejrzewać,że Obserwowany udaje się na teren Polski.

Zakaz konkurencji pracownik z Niemiec

Na terenie Polski znajdował się również jeden z zakładów produkcyjnych tego koncernu. Jednak z informacji uzyskanych od zarządu firmy detektywi wiedzieli ,że do Polski ich „podopieczny” nie powinien się nigdy udawać. Tym rynkiem zajmowała się inna osoba w koncernie. Ponieważ detektywi nie byli przygotowani na taki scenariusz nawiązali kontakt z Agencją Detektywistyczną ACER . Ustalono,że na terenie Polski obserwację będą prowadzić tylko detektywi z polskiej agencji  detektywistycznej. Takie zachowanie świadczy o dużym zaufaniu jakie posiada Agencja Detektywistyczna ACER u niemieckiego partnera. Z uwagi na rangę sprawy do tego zlecenia wykorzystano dwa dwuosobowe zespoły, które przejęły obserwację inżyniera od momentu przekroczenia granicy Polski. W trakcie czynności ustalono, że inżynier udał się do jednego z hoteli na terenie Warszawy  i tam w barze spotkał się z dwoma innymi mężczyznami. Detektywi udokumentowali to spotkanie.

Zakaz konkurencji pracownik z Niemiec

Na następny dzień inżynier wyjechał z Warszawy i udał się na północ Polski do zakładu produkcyjnego. W zakładzie przebywał przez cały dzień. Wieczorem zaczął wracać do Niemiec. Od granicy Polskiej obserwację przejęli ponownie detektywi z Niemiec. Cały czas pobytu w Polsce i obecność w zakładzie produkcyjnym , w którym pracownik firmy nie powinien przebywać została udokumentowana , i przekazana do partnerskiego biura niemieckiego celem dalszego wykorzystania przez Zleceniodawcę .

Jeśli potrzebujesz pomocy na terenie Niemiec lub w podobnym przypadku zapraszamy do kontaktu z Agencją Detektywistyczną ACER

Inne informacje o naszej agencji detektywistycznej znajdziesz tutaj.

 

biuro detektywistyczne Katowice

Agencja Detektywistyczna ACER