Zdrada w Bytomiu Detektyw Bytom

Zdrada w Bytomiu Detektyw Bytom. Do naszego biura detektywistycznego zgłosił się nowy klient. Klient zamieszkały na stałe na terenie województwa małopolskiego. Po wstępnej rozmowie telefonicznej z detektywem klient zdecydował się na spotkanie osobiste i przyjechał na umówione spotkanie. Na spotkaniu klient przedstawił swoją sprawę. Wynikało z niej,że około czterech tygodni wstecz jego żona opuściła wspólne miejsce zamieszkania. Z terenu Małopolski przeprowadziła się na teren Śląska. Z tego co do tej pory ustalił klient w rozmowach z żoną to wynajęła mieszkanie na terenie miasta Bytom. Jest to teren działania Agencji Detektywistycznej ACER . Detektywi z Katowic wielokrotnie w przeszłości wykonywali zlecenia obserwacyjne na terenie miasta Bytom. Dodatkowo mąż we własnym zakresie ustalił,że żona prawdopodobnie poznała innego mężczyznę. Miało to nastąpił podczas jego zarobkowego wyjazdu poza granice kraju. Mężczyzna ten mógł właśnie pochodzić z terenu Śląska. Na podstawie swoich podejrzeń i wiadomości jakie do niego docierały mąż podejrzewał,że żona nawiązała romans.

Zdrada w Bytomiu Detektyw Bytom

Po ustaleniu szczegółów obserwacji żony detektywi z Katowic przystąpili do obserwacji żony. W tym zleceniu klient na podstawie informacji ustalanych w rozmowach telefonicznych z żoną wskazywał dni prowadzenia obserwacji. Po kilkunastu dniach prowadzenia obserwacji na terenie miasta Bytom i miasta Czeladź  detektywi potwierdzili podejrzenia męża. Detektywi zdobyli materiał dowodowy potwierdzające,że żona klienta ma romans z innym mężczyzną. Detektywi udokumentowali wspólne wyjścia do galerii handlowych, na siłownię, do restauracji. Ponadto detektywi udokumentowali pocałunki pary jakimi się nawzajem obdarzali.

Po kilkunastu dniach obserwacji detektyw  stwierdził ,że żona klienta ma romans z innym mężczyzną.

Detektyw Bytom obserwacja partnerki zakończona pozytywnie

Detektyw po zakończeniu obserwacji sporządził pisemne sprawozdanie i przekazał klientowi. Sprawozdanie detektywa może być wykorzystane w sądzie jako dowód w sprawie.

Agencja Detektywistyczna Bytom

Jeśli nie masz pewności co do swojego męża, żony, partnera życiowego a nie chcesz żyć w niepewności skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną ACER

Nasz telefon 504 225 867   Zapraszamy do kontaktu

Agencja Detektywistyczna ACER