Zdrada Małżonki we Wrocławiu

Zdrada Małżonki we Wrocławiu

Zdrada małżonki we Wrocławiu? Do Agencji Detektywistycznej ACER zgłosił się młody mężczyzna.Był on mieszkańcem jednego z miast położonych na południu województwa Śląskiego. Na spotkaniu z prywatnym detektywem przedstawił swoje obawy co do wierności swojej żony. Powiedział wprost,że podejrzewa żonę o zdradę z innym mężczyzną-obywatelem innego państwa. Prywatny detektyw w rozmowie z mężem ustalił,że w najbliższym czasie żona ma udać się do Wrocławia. Na jednej z tamtejszych uczelni zaocznie podjęła tam studia. Mąż podejrzewał,że oprócz uczestnictwa w wykładach jego żona może spotkać się tam z tym mężczyzną.  Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji detektyw Agencji Detektywistycznej ACER udał się we wskazanym dniu do Wrocławia. Celem prywatnego detektywa było sprawdzenie czy żona klienta dotrze na uczelnię i sprawdzenie czy nie spotka się ze wskazanym mężczyzną.

Zdrada Małżonki we Wrocławiu

Podczas obserwacji prywatny detektyw ustalił,że żona klienta w ogóle nie brała udziału w wykładach na uczelni. Po pojawieniu się pod budynkiem uczelni i krótkotrwałym oczekiwaniu została zabrana samochodem przez jakiegoś mężczyznę. Mężczyzna ten poruszał się samochodem na niemieckich numerach rejestracyjnych- tak jak podejrzewał klient. Detektyw udał się za obserwowaną żoną i jej partnerem,po tym jak oddalili się z uczelni. Prywatny detektyw ustalił,że żona klienta wraz z mężczyzną spędziła cały dzień do późnych godzin popołudniowych w jednym z mieszkań w centrum Wrocławia. Detektyw Agencji Detektywistycznej ACER udokumentował przebieg spotkania pary. Sporządził dokumentację wideo z pocałunków jakimi para obdarzała się w samochodzie stojąc na czerwonym świetle na skrzyżowaniu. Po zakończeniu działań prywatny detektyw sporządził sprawozdanie,które przekazał klientowi do wykorzystania we własnym zakresie.

Sporządzony przez profesjonalną agencję detektywistyczną materiał dowodowy stanowi w sądzie mocny dowód,który może w zasadniczy sposób pomóc w uzyskaniu rozwodu.

Jeśli posiadasz uzasadnione podejrzenia w stosunku do swojego partnera Agencja Detektywistyczna ACER zaprasza do kontaktu.

Nasza agencja detektywistyczna posiada wieloletnie doświadczenie w zdobywaniu i dokumentowaniu podobnych przypadków zdrad małżeńskich. Więcej o realizacji podobnych spraw można zapoznać się na naszej stronie w zakładce  Aktualności

Agencja Detektywistyczna ACER